פרויקט העולמות

פרויקט שאוסף אמונות, דעות, עובדות, אידאולוגיות, היסטוריה וכל דבר אחר שמבטא את עולמם ואת הייחודיות של אנשים שאתקל בהם במהלך חיי.

פרויקט זה נועד לתת הצצה לעולמות הפנימיים והעשירים של בני אדם שונים, לאפשר לכם ולי להיעזר בעולמות השונים לבניית העולמות הפנימיים שלנולהציג את היופי במגוון העולמות הזה, לעודד חשיבה עמוקה וכנות עצמית בכל אדםלהציג את העולם שלי ואת האומנות שליויותר מכל – ליצור כמה שיותר רגעי אושר אצלכם וגם אצלי.

אז מהו העולם שלך?
יובל שפר

העולם של יהודה דובדבני ב’
30 ביוני 2019
חלקו השני של עולמו של יהודה דובדבני, עוסק בהמשך חייו המרתקים כמפקד בסיס טירונים, מקים חטיבת גבעתי, ראש אגף הנוער והנח”ל, מקים הנח”ל החרדי ומקים עמותת “לב לנוער”…

העולם של יהודה דובדבני א’
9 באפריל 2018
מילדות של פעם ברחוב דובדבני בפתח תקווה, דרך החיפושים אחרי האב הנעדר, ועד לאות המופת במסגרת הצבאית – חלק א’ של עולמו של יהודה דובדבני.

סרטון יום הולדת לפרויקט ב’
30 בדצמבר 2017
סרטון הסבר על מהו “פרויקט העולמות” וסיכום השנה הראשונה לחייו, עם ההפתעה שהבטחתי לכבוד יום הולדתו.

העולם של חיים ברוידא
26 בדצמבר 2017
עולם מרתק העוסק בגורם המרכזי המעצב בחייו ובדרכו בתחום החינוך, בשאיפותיו לכשיהיה ראש עיר, באנשים שלוקח מהם דוגמה ומלווה בתמונות של ביתו שעיצב במו ידיו…

קעקוע יום הולדת א’
16 בדצמבר 2017
הפרויקט חוגג שנה!!!
בואו לחגוג איתי ולהתרשם מהקעקוע החדש ומהרעיון שעומד מאחוריו…

העולם של נוה גור
27 באוקטובר 2017
העולם של נוה עוסק בהיסטוריית חייו, דן בערכי מנהיגות, רגישות ו”טוב”, ומנפץ מוסכמות שלדעתו כיום, בעידן המודרני, כבר לא רלוונטיות.

העולם של ברוך 
14 במאי 2017
ריאיון מדהים שיוציא אתכם לחיק הטבע, יפתח את הדרך לפנימיות שבתוככם וינפץ לכם הרגלים ישנים.

העולם של ורה לופו
3 באפריל 2017
מטאטא קסמים, אנרגיות חיוביות, עץ החיים על האינטרקום, טקסים, שירים ועוצמה נשית – כל אלו אצל אישה עוצמתית ומסתורית… ורה לופו.

©
כל הזכויות שמורות ליובל שפר.
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת כל חלק שהוא מהחומר באתר זה. שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מיובל שפר.
תמונה ראשית בדף זה: טל שפר-להב