סרטון יום הולדת לפרויקט ב’

מה שאעלה החודש, כחלק מהעולם שלי, הוא חלק ההמשך של “קעקוע יום הולדת“, שהועלה ביום ההולדת של הפרויקט. הפעם במקום טקסט, מעלה סרטון, שמכיל את ההפתעה שהבטחתי בחלק א’…

סיכום השנה הראשונה לפרויקט

אז אני אתחיל מלספר לכם קצת, למי שלא מכיר, על מהו פרויקט העולמות, על הרעיון שעומד מאחוריו, על איך הוא מתנהל וגם על מה שהספקנו לעשות בשנה הראשונה לחייו.

פרויקט העולמות, הוא קודם כל אתר אינטרנטי, שנולד ברגע השראה אחד באיזו ארוחת שישי אקראית. הוא נבע מכל מיני חוויות שעברתי בשילוב עם אידאולוגיות שפיתחתי, ומתבסס על ערכים ושאיפות שהייתי רוצה שיבואו לידי ביטוי יותר בעולם.

במסגרת הפרויקט, אני מראיינת כל אדם שרוצה לקחת בו חלק, לגבי מי שהוא, האמונות שלו, דעות בכל נושא שהוא ועוד… ובכך מביאה על הכתב את ה”עולם שלו”, בעצם את הפנימיות שלו, ואוגרת אותו בפינה בפרויקט. הפרויקט מאפשר לכל עולם – מקום! וכל עולם מתקבל בברכה, כל עוד לא מושתת על ערכים שבאופן גלוי ובולט יכולים לפגוע באיזושהי צורה באדם.

עד עכשיו ראיינתי ארבעה אנשים מדהימים: ורה, ברוך, נוה וחיים, כאשר כל אחד מהם יחיד ומיוחד, וכל אחד מהם סיפר על דברים שבעיניי הם מרתקים.

העולם של ורה – עוסק באנרגיות, בטקסים, בשירים שכתבה, בעוצמה נשית וכו’…

העולם של ברוך – עוסק בעיקר בפנימיות האדם, בניפוץ הרגלים ישנים, יש בו הרבה מהבודהיזם. לדוגמה.

העולם של נוה – עוסק בהיסטוריה של נוה, המון במנהיגות ובגישה מנהיגותית חדשה ומודרנית…

העולם של חיים – עוסק בגורם מרכזי שמשפיע על ילד בשנותיו הראשונים בבית הספר, בשאיפותיו לכשיהיה ראש עיר, באנשים שחיים לוקח מהם דוגמה, ומלווה בתמונות של ביתו שעוצב במו ידיו…

בנוסף לעולמות הללו, קיימת פינה נפרדת שמכילה את העולם שלי, אליה מדי חודש אני מעלה איזשהו טקסט בנושאים מגוונים, בעיקר פילוסופיים, ובכל מיני גישות שלי ומחשבות והרהורים ולפעמים אפילו טקסטים יותר אישיים… פרסמתי טקסט שבו סיפרתי על כל מה שעבר עליי במסע לפוליןמאמר על הקונספט שמילים מגרדות את קצה הקשקש של הכוונה שלנועל ההבדל המכריע בין אדם שמכונה ע”י החברה כמוזר לבין אדם שמכונה כמיוחד, על תאוריית העולמות שעומדת בבסיס הפרויקט, טקסט יום הולדת אישי עליי, וספיישל יום הולדת לפרויקט (קעקוע), שמורכב משני חלקים, שמכיל הסבר על קעקוע העולמות שעשיתי בחודש האחרון ואת הסרטון הזה.

השנה מלבד לעולמות שהזכרתי, הפרויקט גם הספיק להתראיין לידיעות השרוןלפרוגי, למקור ראשון, וגם ליצור טריילר מדהים, שמופיע בעמוד הראשי.

אז התכנסנו כאן היום בסרטון הזה לחגוג את יום ההולדת של הפרויקט, להרים כוסית, ולהראות לכם מה לחלק מהמרואיינים הראשונים של הפרויקט יש לספר על החוויה שעברו בזכות הפרויקט…

אז יאללה, הנה ההפתעה שהבטחתי 🙂

אז למרואיינים – תודה רבה! חיממתם לי את הלב, כיף לקבל כזה פידבק חיובי, ולהרגיש שהצליח לפרויקט ושהצלחתי לממש את המטרה העיקרית: ליצור חוויות טובות ורגעי אושר. אני שמחה כל כך שהחיים שלנו בכמה רגעי הווה יכלו להצטלב ולהשתלב ביחד, ושזכיתי להיות בחלק קטן משרשרת הזמן של החיים שלכם.

אז נרים כוסית: לחיי הפרויקט, לחיי השנה השנייה בחייו של הפרויקט, לחיי גדילתו, צמיחתו והתפתחותו של הפרויקט בעתיד, לחיי 2018, לחיי כולנו – הקוראים, המתראיינים והלא קשורים – שאר בני האדם ובאופן כללי לחיי כל היצורים וכדור הארץ, ולחיי עולם מגוון, מיוחד, אמפתי, שמכיל את כולם ומקבל כל אדם וכל יצור באשר הוא. לחיים.

יובל

©
כל הזכויות שמורות ליובל שפר.
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת כל חלק שהוא מהחומר באתר זה. שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מיובל שפר.
תמונה ראשית בדף זה: טל שפר-להב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *