תודות

14.5.2017

למדתי לאחרונה ש”תודה” היא מילה חשובה, ושצריך לתת לה יותר חשיבות ממה שנותנים לה בחיי היומיום. לכן, מצאתי לנכון לכתוב את דף התודות הזה, עבור כל האנשים שחשובים לי ושתרמו בצורה כזו או אחרת לפרויקט.

קודם כל, אני מודה להורים שלי, מקור רב השראתי, שבזכותם הפרויקט מתקיים ושבזכותם אני מי שאני.

לאמא תמר, על שמעניקה לי שקט ושלווה כדי שאוכל להתפתח לכדי פרויקט שכזה, על ההקשבה לתוכן ולהתלבטויותיי בנוגע לפרויקט, על הייעוץ המשפטי ועל החום, האהבה והדאגה. וכמובן גם על האפשרות לצלם את התמונות היפות מוורשה!

לאבא אריק, על שהעניק לי את האפשרות לצאת למסע לפולין, ובכך לחזור לארץ עם כל כך הרבה רעיונות, מחשבות ותובנות. תודה על העזרה בבניית האתר ובענייני השרת והדומיין, על הייעוץ בנושא עריכה תחבירית ולשונית של רב תוכן האתר, על התמיכה הרבה בפרויקט ועל הייעוץ הרב והשוטף לחידוד ולפיתוח תובנותיי.

מודה לאבי, בעלה של אמי, על כך שלא אחת ייעץ לי בנוגע לתכני המאמר ולניסוחיהם התחביריים, ועל כך שהוא הקדיש את זמנו עבורי ועבור הפרויקט. בשל חילוקי הדעות שלנו ותפיסות העולם השונות, מעריכה אפילו עוד יותר את עזרתו.

מודה לטל, אשתו של אבא, על כך שהסכימה ללא כל בעיה לחלוק עמי את התמונות היפהפיות, שמשמשות לעיצוב מרבית האתר, ועל כך שאפילו הייתה מוכנה שאפרסם אותן ללא קרדיט.

מודה לנועם על כל התמיכה הטכנית ועל התמיכה של מאחורי הקלעים של האתר. חשוב לציין שבלעדיו, בכלל לא היה אתר. תודה על ההקשבה, על השיחות המעמיקות שעזרו לי להגיע כל פעם מחדש לתובנות חדשות או משופרות, על הזרימה עם הרעיון של הפרויקט, ועל ההתלהבות ממנו מההתחלה. הכי חשוב, תודה על הביטחון שהעניק לי!

מודה לכל משפחתי, ביניהם: לסבים, לסבתות, לאחים, לאחיות, לדודים, לדודות ולילדיהם, על המסירות הבלתי מובנת הזאת, על כך שמקדישים מזמנם הפנוי לקרוא את הפרויקט ולהגיב לו תוך מתן ביקורות בונות ומחמאות שמחממות את הלב.

מודה לבן דוד שלי, עומרי לאור, ששלח הצעה מאוד יפה ללוגו לפרויקט. למרות שסירבתי, הבטחתי לתת להצעה הזאת במה:

מודה גם לכל החברים הקרובים והלא קרובים, לכל המכרים ולכל האנשים שאני לא מכירה אישית, שמוצאים עניין בפרויקט ושמקדישים גם הם את זמנם לקריאה בו ולדיון בנושאים שמועלים בו. לא אוכל לתאר עד כמה אני מעריכה זאת ועד כמה אני מקווה שיפיקו מהפרויקט כמה שיותר.

מודה לכל המרואיינים והמרואיינות על כך שהסכימו לחשוף את עצמם בצורה מעוררת השראה, על כך שהוסיפו עוד עולם לעולמי ועוד תוכן לפרויקט הזה, ועל כך שהסכימו לחלוק את חכמתם ותובנותיהם עם אנשים אחרים, בין אם הם מכירים אותם ובין אם לא. זהו מעשה מאוד אמפתי לטעמי, ולכן מעריצה אותם.

בקיצור, ארצה להודות לכולכם, וכמובן גם לכם הקוראים, על כך שנתתם לי את ההזדמנות לנסות להעניק לכם רגעי אושר, ושבכך הענקתם לי רגעי אושר וסיפוק הגדולים מכל.

באהבה, יובל.

©
כל הזכויות שמורות ליובל שפר.
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת כל חלק שהוא מהחומר באתר זה. שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מיובל שפר.
תמונה ראשית בדף זה: נופר שפר